rogaining.com.ua
ФЕДЕРАЦІЯ РОГЕЙНА УКРАІНИ
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список що подали заявки



16-18.03.2018 Відкритий кубок Федерації рогейну України з рогейну серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків та ветеранів (6 та 3 години) I етап.

Всього заявилося: 68   арендных чипов:68 

 
 

Ж-20 Ж-40 Ж-О МІКС-20 МІКС-40 МІКС-55 МІКС-О Ч-20 Ч-40 Ч-О

Ж-20

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШФСТ
1Зайцева Елизавета12-05-01КМСУ0ХерсонськаТрояТрояКапара Е.И., Капара Н.В., Кобець С.М.Херсонський ЦПР
2Ліхтей Вікторія06-05-01МСУ0ХерсонськаТрояТрояКапара Е.И., Капара Н.В., Кобець С.М.Херсонський ЦПР
3Мізернюк Мирослава10-03-05ІІ0ХерсонськаХерсон.СеверМізернюк В.В.ХБДЮТ
4Мізернюк Софія10-03-02І0ХерсонськаХерсон.СК ”Суворовець”Мізернюк В.В.
5Віненко Вікторія09-11-040ХерсонськаХерсонський ЦПРСК ”Суворовець”Кобець В.А., Кобець Ю.С.Херсонський ЦПР
6Зубченко Анна01-02-050ХерсонськаХерсонський ЦПРСК ”Суворовець”Кобець В.А., Кобець Ю.С.Херсонський ЦПР
7Сіпакова Валерія18-09-030ХерсонськаХерсонський ЦПРСК ”Суворовець”Кобець В.А., Кобець Ю.С.Херсонський ЦПР

Ж-20 Ж-40 Ж-О МІКС-20 МІКС-40 МІКС-55 МІКС-О Ч-20 Ч-40 Ч-О

Ж-40

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШФСТ
1Стоян Людмила25-11-63І0ОдеськаОдеса3-

Ж-20 Ж-40 Ж-О МІКС-20 МІКС-40 МІКС-55 МІКС-О Ч-20 Ч-40 Ч-О

Ж-О

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШФСТ
1Волкова Світлана01-01-76МСУ0ХерсонськаХерсон-2СК ”Суворовець”
2Мізернюк Валентина07-04-79МСУ0ХерсонськаХерсон-2СК ”Суворовець”

Ж-20 Ж-40 Ж-О МІКС-20 МІКС-40 МІКС-55 МІКС-О Ч-20 Ч-40 Ч-О

МІКС-20

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШФСТ
1Капара Анна22-05-050ХерсонськаТроя - 3ТрояКапара Н.В., Капара Е.И.Херсонский ОЦТКТУМ
2Крук Микита12-01-050ХерсонськаТроя - 3ТрояДомбовскій О.П., Капара Н.В.Херсонський ЦПР
3Біляєва Катерина30-12-03ІІ0ХерсонськаТроя-4ТрояКапара Е.И.Херсонский ОЦТКТУМ
4Данилюк Назарій17-03-04ІІ0ХерсонськаТроя-4ТрояДомбовскій О.П., Капара Н.В.Херсонський ЦПР
5Кучеров Іван07-03-060ХерсонськаХерсонський ЦПР-1СК ”Суворовець”Кобець В.А., Кобець Ю.С.Херсонський ЦПР
6Кучерова Олександра19-11-040ХерсонськаХерсонський ЦПР-1СК ”Суворовець”Кобець В.А., Кобець Ю.С.Херсонський ЦПР
7Побоєва Олександра01-01-040ХерсонськаХерсонський ЦПР-1СК ”Суворовець”
8Зубченко Ігор06-07-070ХерсонськаХерсонський ЦПР-2СК ”Суворовець”Кобець В.А., Кобець Ю.С.Херсонський ЦПР
9Лисенко Владислав04-07-060ХерсонськаХерсонський ЦПР-2СК ”Суворовець”Кобець В.А., Кобець Ю.С.Херсонський ЦПР
10Чулкова Діана22-08-070ХерсонськаХерсонський ЦПР-2СК ”Суворовець”Кобець В.А., Кобець Ю.С.Херсонський ЦПР
11Разінкова Діана01-01-050ХерсонськаХерсонський ЦПР-3СК ”Суворовець”
12Румянцева Альона29-08-070ХерсонськаХерсонський ЦПР-3СК ”Суворовець”Кобець В.А., Кобець Ю.С.Херсонський ЦПР
13Фокін Артем23-09-060ХерсонськаХерсонський ЦПР-3СК ”Суворовець”Кобець В.А., Кобець Ю.С.Херсонський ЦПР
14Барчук Оксана03-09-00ІІ0ЧернівецькаЧернівці - 2ДЮСШ-4 ЧернівціАрсенюк М., Кьоніг Л.І.ДЮСШ 4 ЧернівціМОН, Спартак

Ж-20 Ж-40 Ж-О МІКС-20 МІКС-40 МІКС-55 МІКС-О Ч-20 Ч-40 Ч-О

МІКС-40

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШФСТ
1Волков Олександр01-01-76МСУ0МиколаївськаМиколаїв-1Олімп
2Волкова Валентина01-01-78МСУ0МиколаївськаМиколаїв-1-Волков О.
3Марiморiч Наталія23-05-49ІІ1234335ОдеськаОдеса5ДинамоГерт Г.В., Місюра М.А.ФСТ ”Динамо”
4Трімбой Ігор23-11-72МСУ9200155ОдеськаОдеса5ДинамоГерт Г.В.ФСТ ”Динамо”

Ж-20 Ж-40 Ж-О МІКС-20 МІКС-40 МІКС-55 МІКС-О Ч-20 Ч-40 Ч-О

МІКС-55

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШФСТ
1Вознесенская Татьяна01-01-60ІІІ0ХерсонськаЮнга-2ХДОЦ ”Юнга”Щербина А.Д.
2Марченко Олександр15-11-54ІІ0ХерсонськаЮнга-2ХЦДЮТЩербина А.Д.КФВС МОН Україн

Ж-20 Ж-40 Ж-О МІКС-20 МІКС-40 МІКС-55 МІКС-О Ч-20 Ч-40 Ч-О

МІКС-О

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШФСТ
1Бекшаєв Олександр01-01-86ІІ0ОдеськаОдесаДрiада
2Колесник Катерина17-07-78КМСУ1007844ОдеськаОдесаДрiадаМісюра М.А.
3Зажерило Роман23-04-93МСУ0ХерсонськаОРІЄНТОРІЄНТГрабовський Ю.А.КЗ”ЦТКТУМ”ХОР
4Кільніцька Катерина27-12-90МСУ0ХерсонськаОРІЄНТОРІЄНТГрабовський Ю.А.
5Кільніцький Олександр01-05-89І0ХерсонськаОРІЄНТОРІЄНТГрабовський Ю.А.
6Токарчук Марія28-08-91ІІІ0ХмельницькаХОЦТКУМ?? ????????????Левчик С.М.
7Вакарик Надія07-11-96І0ЧернівецькаЧернівці-1ДЮСШ-4 ЧернівціКьоніг Л.І.ДЮСШ 4 ЧернівціМОН, Спартак
8Колчанов Олександр14-04-98МСУ0ЧернівецькаЧернівці-1ДЮСШ-4 ЧернівціКьоніг Л.І.ДЮСШ 4 ЧернівціМОН, Спартак

Ж-20 Ж-40 Ж-О МІКС-20 МІКС-40 МІКС-55 МІКС-О Ч-20 Ч-40 Ч-О

Ч-20

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШФСТ
1Буренко Михайло01-01-02ІІ0МиколаївськаОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС
2Габлюк Євген01-01-01ІІ0МиколаївськаОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС
3Паталашко Паша01-01-01І0МиколаївськаОлімпСвідницька Л.Г.ВРДЮС
4Бишкін Ігор12-12-04ІІІ0ХерсонськаТроя-5ТрояКапара Е.И., Капара Н.В.Херсонский ОЦТКТУМ
5Зичков Максим05-01-05ІІІ0ХерсонськаТроя-5ТрояКапара Е.И., Капара Н.В.Херсонский ОЦТКТУМ
6Захаров Данил10-03-02І0ХерсонськаХерсон..СК ”Суворовець”Мізернюк В.В.
7Захаров Денис10-03-02І0ХерсонськаХерсон..СК ”Суворовець”Мізернюк В.В.
8Ілюк Олександр13-11-00КМСУ0ХерсонськаХерсонський ЦПР - 5СК ”Суворовець”Капара Е.И., Капара Н.В., Кобець С.М.Херсонський ЦПР
9Шеховцов Андрій08-02-02МСУ0ХерсонськаХерсонський ЦПР - 5СК ”Суворовець”Капара Е.И., Капара Н.В., Кобець С.М.Херсонський ЦПР
10Кражев Игорь10-02-03КМСУ0ХерсонськаЮнга-3ХЦДЮТЩербина А.Д.КФВС МОН Україн

Ж-20 Ж-40 Ж-О МІКС-20 МІКС-40 МІКС-55 МІКС-О Ч-20 Ч-40 Ч-О

Ч-40

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШФСТ
1Богданов Сергій01-01-68КМСУ0ХерсонськаЛесникСК ”Суворовець”
2Коверник Олексій10-03-75КМСУ0ХерсонськаЛесник-
3Разуваєв Володимир09-10-67ІІ0ОдеськаОдеса1ДинамоГерт Г.В.ФСТ ”Динамо”
4Романов Олексій01-01-57ІІ1300729ОдеськаОдеса1ОБДЮТ ТонікаКапустинский И.В.
5Манічев Олександр29-12-63КМСУ1300779ОдеськаОдеса2ОБДЮТ ТонікаКапустинский И.В.
6Стоян Сергій03-12-63МСУ0ОдеськаОдеса2-
7Щербина Олександр06-12-57МСУ0ХерсонськаОдеса2СК ”Суворовець”Щербина А.Д.ХЦДЮТ

Ж-20 Ж-40 Ж-О МІКС-20 МІКС-40 МІКС-55 МІКС-О Ч-20 Ч-40 Ч-О

Ч-О

№зпПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонКомандаКлубТренерДЮСШФСТ
1Нестерець Євген07-11-88ІІ0м.КиївСеверДоценко О.В.
2Носков Павло16-06-89МСУ0Миколаївська?? ????????????
3Сернедюк Сергій01-01-950Хмельницька-
4Толстяк Михайло04-03-97ІІ0Миколаївська?? ????????????
5Клименко Едуард20-10-89МСУ0ХерсонськаNIKOteamСК ”Суворовець”
6Молодий Віталій22-05-76МСУ0ХерсонськаNIKOteamСК ”Суворовець”
7Городинець Артем01-01-95МСМК0м.КиївO-ClubO-Club
8Цирень Євгеній01-01-95МСМК0м.КиївO-ClubO-Club
9Петренко Єгор01-01-90КМСУ0МиколаївськаМиколаїв-1Олімп
10Колесник Вадим19-02-01І1409424ОдеськаОдеса4ДрiадаМісюра М.А.КФВС МОН Україн
11Колесник Дмитро20-02-78І1300722ОдеськаОдеса4ДрiадаМісюра М.А.
12Романенко Леонід23-12-78І0ХерсонськаХерсон-1СК ”Суворовець”, Кобець С.М.
13Сурхаєв Вагіф16-11-84МСУ0ХерсонськаХерсон-1СК ”Суворовець”, Кобець С.М.